در شبکه‌های مختلف تلویزیونی دیدیم که وهابی‌ها با خلیفه جدید خودشان بیعت می‌کردند و دست و عبای او را می‌بوسیدند !!!

تا دیروز عبد الفتاح خدمتی رئیس شبکه وهابی ـ داعشی کلمه می‌گفت که بوسیدن دست شرک و تقدیس آن ها است ؛ حالا چطور شده است که در مرکز وهابیت و در جشن انتخاب خلیفه وهابیت، این مسائل شرک‌آمیز دیده می‌شود؟   این هم کلیپ سخنان عبد الفتاح خدمتی، رئیس شبکه وهابی ـ داعشی کلمه، در باره دست بوسی ..

 

dasbosi22

 

متن کلیپ: دست به عمامه و لباس شما، تمام این‌ها تقدیس است. دست و پا را بوسیدن و  سر بوسیدن و تقدیس افراد، این‌ها را شریک خدا قرار دادن است. بعضی از افراد دیگه باورشان می‌شه . خودشان در اول کاره‌ای نبودند، وقتی همه مردم رفتند و دست و پا بوسان شدند، میگه من کاره‌ای هستم.

انسان عالم ، انسان خدا ترس ، نهی می‌کند از این که مردم بیایند و دست شان را ببوسند و سرشان را ببوسند و ازش چیزی بخواهند و دست به  عباش و قباش بزنند، می‌داند که مردم دارند گمراه می‌شوند  ولی ساکت است، این انسان معصیت کار است، خودش راضی است. من راضی هستم که مردم مرا مثل  بت بپرستند . منم شریک هستم در این گناه. فرقی نمی‌کند ؛ پس انسان خودش باید نهی کند از این عمل . اصل کلیپ را با کلیک کردن روی آیکون زیر دانلود کنید:

 

Download (2)

 

آیا وهابی‌هایی که دست ملک سلمان را بوسیدند، مشرک هستند؟

چرا خلیفه جدید وهابیت و همچنین ولی عهد او و ولی ولی عهد او ، مردم را از این کار نهی نکردند؟

مگر آن ها عالم و خدا ترس نبودند؟

آیا وهابی ها مشرک شده اند یا این فتاوا بهانه ای است برای مشرک اعلام کردن سایر مسلمانان و حلال قرار دادن مال و جان و ناموس آنان ؟!!!

به راستی از ادعا تا عمل چه قدر فاصله است !!!