کلیپ علامه کریمه : وهابیت خوارج دوران هستند و پیامبر ظهور آنان را پیش بینی کرده است (با زیر نویس فارسی)

 

علامه احمد محمود کریمه: وهابیت خوارج دوران هستند ؛ مدعیان سلفی گری با ادعاهایشان و خرابکاری هایشان که گروه های تکفیری را درست کردند ، این ها با مسلمانان دشمن هستند ؛ و اخوان را تکفیر می کنند و الازهر را تکفیر می کنند؛ دشمنی این ها با الازهر دلیل نمی خواهد اتفاق اخیری که به مسموم شدن طلاب الازهر منجر شد ، نقاب را از چهره این ها برداشت

koraima5

علامه احمد محمود کریمه : اولا این وهابیت مدعی سلفیت که دین جدیدی مخالف اجماع مسلمین اختراع کردند و پیامبر (ص) در مورد آن ها خبرداده و فرموده : این ها خوارج دوران هستند و در حدیث صحیح از پیامبر (ص) که فرموده است : در آخر الزمان گروهی کم سن و سال و نادان می آیند و که سخنان خوبی از قرآن به زبان می آورند ؛ ولی از اسلام خارج می شوند همان طوری که تیر از کمان خارج می شود .
نماز و روزه می گیرند ، قرآن می خوانند ؛ ولی از حنجره هایشان فراتر نمی رود . حذیفه گفت ای رسول خدا توصیفشان کن .پیامبر (ص) فرمود عرب هستند و به زبان ما حرف می زنند .حذیفه گفت در این زمان چه کار کنم ؟ پیامبر (ص) فرمود به امام مسلمانان اقتدا کن و با جماعت مسلمانان باش. گفتم : اگر مسلمانان امام و جماعت نداشتند . فرمود : از این گروه ها دوری کن اگر چه به روی درختی بروی تا این که از دنیا بروی .
خداوند در سوره انعام می فرماید :
إن الذین فرقوا دینهم و کانوا شیعا لست منهم فی شی ء إنما أمروهم إلی الله ثم ینبئهم بما کانوا یفعلون .

و معروف است که مدعیان سلفی گری با ادعاهایشان و خرابکاری هایشان که گروه های تکفیری را درست کردند ، این ها با مسلمانان دشمن هستند و اخوان را تکفیر می کنند و الازهر را تکفیر می کنند و در مورد الازهر می گویند اعتقادشان اشعری فاسد است .
و بر علما بر فساد و گمراهی حکم می کنند و صوفیه را تکفیر می کنند و کسی روی زمین باقی نمانده است که این ها او را تکفیر نکرده باشند و حکم به گمراهی آن می کنند. این ها بغض و دشمنی را اشاعه می دهند و آتش فتنه می افروزند در کشور های اسلامی
و ان شاء الله نیرنگ هایشان به خودشان برگردد. این ها خوارج آخر الزمان هستند و این اتفاقات رخ داده شهادت به این می دهد . شبکه های ماهواره ای وهابی را ببینید که جزء فحش و ناسزا و توهین به علما و توهین به بزرگان اسلامی نمی بینی .
به این چهره های تاریک و عبوس و زبان های افسار گسیخته نگاه کن . این ها هیچ محبتی به مصر و الازهر و مسلمانان ندارند و اسناد قطعی وجود دارد که طالبان و القاعده از زیر عبای این وهابی ها خارج شده اند و اتفاقات شمال مالی و گرفتاری های مسلمانان در لیبی و مصر و این ها دشمن همه مسلمانان هستند . این وهابیت همان خوارج هستند که پیامبر (ص ) از آن ها خبر داده است .
این ها تلاش می کنند برای تضعیف الازهر . دشمنی این ها با الازهر دلیل نمی خواهد اتفاق اخیری که به مسموم شدن طلاب الازهر منجر شد ، نقاب را از چهره این ها برداشت و نیت های پلیدشان برای الازهر و شیخ الازهر و علمای آن را آشکار کرد .

این ها بین ما و مردم دیوار و حائلی گذاشته اند در مساجد و چهره الازهر را خدشه دار کردند و تهمت های زیادی به ما زدند ، ما به خدا شکایت می کنیم ؛ ولی خدا را شاکریم که آبروی این ها را برد و زشتی های این ها را آشکار کرد و همه مردم الان می دانند که این مدعیان سلفی گری و وهابیت چه موجوداتی هستند که کمک های خارجی زیادی دریافت می کنند تا برای مصر نیرنگ کنند و مصر را در عالم اسلامی به زمین بزنند .
مجری : جناب علامه آیا این ها برای کشتن شیخ الازهر نقشه ای دارند ؟
علامه کریمه : این مدعیان سلفی گری دشمنی کورکورانه با الازهر دارند و با بزرگان الازهر دشمن هستند و تلاش گسترده ای برای بستن و تخته کردن در الازهر دارند تا این که رهبری منتقل بشود به کشورهایی که به این ها کمک می کند و من الان کتابی دارم به نام فتنه تکفیر .
در این کتاب حقایق و اسنادی وجود دارد ، کلام من عام است . آیا این وهابی ها حاضر هستند یک بیانیه صادرکنند که علمای الازهر مؤمن و مسلمان هستند و این که عقیده آن ها درست است . من تحدی می کنم که یکی از این مدعیان سلفی و وهابی که از طرف قطر و عربستان حمایت می شوند ، بیایند .
در پیشگاه همه این را اعلام کنند . این ها نان می خورند به ادعای این که توحید را در مصر منتشر می کنند ؛ مثل این که مصر یک کشور مشرک است و ادعا می کنند که می خواهند جلوی گسترش شیعه را بگیرند . من می گویم که شیعیان در عربستان هستند .چرا عربستان را شیعه نمی کنند و شیعیان در امارات هستند ، چرا امارات را شیعه نمی کنند ؟
در قطر هستند چرا قطر را شیعه نکرده اند ؟ ولی این وهابیت می خواهند عقیده خودشان را به جای عقیده اشعری الازهر جایگزین کنند و دروغ می گویند که بر علیه شیعه هستند . آیا ما با شیعیان بجنگیم به خاطر دشمنی کشور های خلیج با ایران ؟

ما با این کاری نداریم و فایده ای برای ما ندارد ؛ ولی این ها باعث این جنگ ها هستند . این هایی که تجارت دین به راه انداخته اند . این ها کسانی هستند که دین پیامبر را تغییر داده اند و اسلام صحیح را مخفی کرده اند و توحید را ثلاثی مثل مسیحیت قرار داده اند.
و جسمیت برای خدا قائل شده اند و خدا را در آسمان ساکن کرده اند و مساحت و مسافت برای خدا قرار داده اند .
مجری : آیا درست است که شما متشیع هستید ؟

koraima6
علامه کریمه : من مسلمان هستم و تعصبی بر شیعه و سنی واباضی… ندارم و همه این ها اصطلاحات سیاسی است که به اسلام ربطی ندارد و من به فضل خداوند فرهنگم ازهری است و الازهر شریف از ابتدا از هزار و صد سال قبل تا الان یک ازهری شیعه پیدا نمی شود
ولی این تهمت هایی است که این وهابی ها ترویج می کنند که به علمای الازهر توهین می کنند .