طاها دلیمی از مبلغان مشهور وهابی  عراق، وقتی می شنود که یک امام جمعه اهل سنت در شهر تکریت عراق مقتل سید الشهداء علیه السلام را خوانده است، از شدت عصبانیت به حد انفجار می‌رسد . او  به صراحت می‌گوید من به حسین مظلوم کافر هستم و او نماد من نیست

 

Download (2)

 

 

متن کلیپ :

بعضی از پرچم ها مخصوص اهل سنت است؛ ولی سخنگویان آن ها متأسفانه صحبت‌هایی که به تازگی زیاد مطرح می‌کنند، سخنانی که ملی گرایانه و نا امید کننده و ذلیلانه است.

برای شما مثالی می‌زنم، جمعه گذشته ، یعنی چهار روز قبل سخنران تکریت ، در نماز جمعه برای تجمع کنندگان تکریت (منطقه سنی نشین) یک روحانی نابینا بود. صحبت‌های او بسیار ذلیلانه و نا امید کننده بود که نشانگر دل ترسو و زبان دراز و قلب ترسو و متملق بود.

من می دانم که خدا چشم تو را کرده بود اما آیا چشم دل تو را هم کرده بود؟

ما نیاز داریم که بیایی برای ما از ماجرای کشته شدن حسین صحبت کنی؟!

ماجرا را به روضه خوانی برای امام حسین تبدیل کردی.

ما از مقتل حسین صحبت کنیم؟ اهل سنت نیاز دارند که تو امروز برای آن ها از ماجرای کشته شدن حسین بگویی؟

این دو رویی و نفاق چیست؟ ای شیخ معمم ! عمامه ات را بردار، از همسرت خجالت بکش و در آشپزخانه بنشین. جایگاه تو در آشپزخانه است!

تو لیاقت نداری حتی در آخرین صف نماز باشی ! ای افراد پست ! ای ترسوها ! ای بزدل ها ! خدا چشم سر و چشم دل تو را نابینا کرد. زبان درازی داری و به خوبی سخن می‌گویی؛ اما آیا ماجرا فقط سخن گفتن است؟ آیا دین فقط سخن گفتن است؟ آمدی تا عیب‌های خودت را آشکار کنی و بزدلی خودت را درمیان مردم شایع کنی؟

بیرون بروید و این مکان ها را که در آن جوان‌ها جمع می‌شوند از این افراد بگیرید.

شما حق ندارید که حتی برای پاک کردن کفش این مردم به آن جا بروید ! . شما هستید؟ شما بودید مردم را ترسو کردید . مردم را بی چاره کردید ، مردم را زمین زدید . بنشینید در آشپزخانه ی همسرانتان !

ای همسر این سخنران ترسو ! نه برای او غذا بپز و نه برای او چایی آماده کن . و نه لباس هایش را بشوی ! بلکه روسری و چادر خودت را روی سر او بینداز !

روسری و چادر عزیز زنان ما را روی سر او بیندازید که خدا صورتش را در دنیا قبل از آخرت سیاه کند !

اگر برای او غذا درست کنی، زن نیستی ! به خدا این ها حتی اگر نابینا باشند، جایشان در آشپزخانه است!

تو این جا چه می‌کنی؟ آمده‌ای این جا برای چه؟ برای من از زینب سخن می‌گویی؟ و می‌گویی که زینب به برادرش حسین چنین گفت؟ تو حیا نمی‌کنی؟ تو چه کار داری به این که زینب چه گفت و چه کرد !!! برای تو زشت نیست؟! حیا نمی‌کنی؟ این علمی است که خدا به تو داده است؟

اصلا تو که هستی؟ زینب چنین گفت و عباس چنان گفت و طفل شیرخوار چنین کرد! از ماجرای کشته شدن حسین و این چرت و پرت ها ! می‌گویی ؟!!

برای شما زشت است ! حیا کنید ! فقط مانده که یک نفر در منبر منطقه رمادی (منطقه سنی نشین) بالا برود و برای ما روضه حسین بخواند ! و از قام حسین صحت کند . زشت است . حیا کنید.

قیام حسن امروزه یک قیام شیعی شده است . حسین الآن از نماد های شیعه شده است !

وقتی در مورد قیام حسین صحبت می کنی و می‌گویی او مظلوم بود، آخر مظلومیت دیگر چیست؟

از چه چیزی صحبت می‌کنید؟ این ها نماد شیعه شده‌اند ! بفهمید ! من الآن می‌دانم بسیاری از این ترسوها خواهند گفت که او ضد حسین صحبت کرده است ! بله من ضد حسین مظلوم صحبت می‌کنم ! من حسینی که به او ظلم شده باشد، نمی‌شناسم !!!!

او رهبر من نیست ! او نما من نیست . من به حسین مظلوم کافر هستم !!! حسین مظلوم بود؟ یک مظلوم رهبر تو شده است؟! من نسبت به حسین مظلوم کافر هستم !!!

**************

ای وهابی ها ! ای یزیدی های زمان ! ای فرزندان متوکل ! ما می دانیم که شما دشمن سید الشهداء علیه السلام هستید . لازم نبود که فریاد بزنید . ما می دانستیم که شما حسین مظلوم را دشمن خطرناک خود می‌دانید و به او کافر هستید !!! متوکل ها و هارون ها هم به حسین مظلوم کافر بودند و به شدت از مظلومیت سید الشهداء علیه السلام می‌ترسیدند و عصبانی بودند . شما هم از ما عصبانی باشید و از عصبانیت منفجر شوید.

خداوند شما را با یزید،‌ ابن زیاد ، شمر ، متوکل و … محشور سازد.

 

اللهم العن أول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد و آخر تابع له علی ذلک.